Zaloguj sięLogin aa+

Przytrzymaj klawisz Ctrl. Cmd-key for Mac.
Naciśnij przycisk +, aby powiększyć lub -, aby zmniejszyć.

meny Menu

Płatne ankiety - Łatwy i zabawy źródłem dodatkowych pieniędzy

Dołącz do Triaba Polska i zostań członkiem panelu badań ankietowych on-line. Respondenci zarabiają zazwyczaj od 0,4 zł do 7 zł za wypełnienie ankiety, w zależności od jej długości.

Dołącz dziś
Home  > Płatność

Zarabiaj pieniądze online | Informacje dotyczące płatności Triaba

Zarabiaj pieniądze online | Informacje dotyczące płatności Triaba

Informacje o płatnościach Triaba

Za każdą wypełnioną ankietę przysługuje Ci wynagrodzenie. Kwota jaką otrzymasz zależy ściśle od długości i rodzaju badania i wynosi od 0,4 do 7 złotych lub więcej. Wynagrodzenie jest przyznawane z chwilą zakończenia wypełniania ankiety. Pieniądze przekazywane są w pierwszej kolejności na Twoje konto panelowe, skąd możesz je przetransferować do swojego konta PayPal.

Możesz domagać się wynagrodzenia po zgromadzeniu już 10 zł. na swoim koncie pieniędzy. Nie musisz, więc czekać długo na uzyskanie Twoich pieniędzy.

Wypłać zgromadzone środki na konto PayPal:

Po zgromadzeniu 100 możesz wypłacić zgromadzone środki poprzez wciśnięcie przycisku znajdującego się poniżej. Otrzymasz e-mail z potwierdzeniem dokonania transferu. Jeśli nie posiadasz konta PayPal, PayPal przeprowadzi cię przez proces założenia konta.

Twoje pieniądze zostaną przelane na konto online w systemie PayPal w ciągu od 1 do 4 dni roboczych.

Używanie konta internetowego Pay Pal jest bardzo łatwe i bezpieczne. Posiadając konto Pay Pal możesz korzystać z rabatów i ofert sklepów internetowych podłączonych do systemu Pay Pal. Możesz również przelewać pieniądze z konta Pay Pal na swoje prywatne konto bankowe. Z konta Pay Pal możesz bezpiecznie i łatwo dokonywać transakcji z VISA, Mastercard, Diners oraz setkami sklepów internetowych. Co ważne, że nie musisz podawać numeru karty kredytowej przy każdej transakcji on-line.

Podczas rejestracji zostanie automatycznie sprawdzone czy posiadasz konto w serwisie PayPal. W przypadku jego braku, otrzymasz wszystkie informacje jak się zalogować po zakończeniu transferu pieniędzy (PayPal wykorzysta Twój adres email jako substytut numeru rachunku bankowego).  PayPal pobiera opłatę manipulacyjną w wysokości 2% za przelew pieniędzy do konta Pay Pal.