Informacje dotyczące płatności Triaba

Informacje dotyczące płatności Triaba. Wybierz rodzaj nagrody z listy.

Za każdą wypełnioną ankietę przysługuje Ci wynagrodzenie. Kwota jaką otrzymasz zależy ściśle od długości i rodzaju badania i wynosi od 0,4 do 7 złotych  lub więcej. Wynagrodzenie jest przyznawane z chwilą zakończenia wypełniania ankiety. Pieniądze przekazywane są w pierwszej kolejności na Twoje konto panelowe, skąd możesz je przetransferować do swojego konta PayPal.

Możesz domagać się wynagrodzenia po zgromadzeniu już 40 zł. na swoim koncie pieniędzy. Nie musisz, więc czekać długo na uzyskanie Twoich pieniędzy.

Wypłać zgromadzone środki na konto PayPal:

Po zgromadzeniu 100 możesz wypłacić zgromadzone środki poprzez wciśnięcie przycisku znajdującego się poniżej. Otrzymasz e-mail z potwierdzeniem dokonania transferu. Jeśli nie posiadasz konta PayPal, PayPal przeprowadzi cię przez proces założenia konta.

Twoje pieniądze zostaną przelane na konto online w systemie PayPal w ciągu od 1 do 5 dni roboczych. Pierwsza płatność dla nowych członków następuje po 10 dniach roboczych.

Używanie konta internetowego Pay Pal jest bardzo łatwe i bezpieczne. Posiadając konto Pay Pal możesz korzystać z rabatów i ofert sklepów internetowych podłączonych do systemu Pay Pal. Możesz również przelewać pieniądze z konta Pay Pal na swoje prywatne konto bankowe. Z konta Pay Pal możesz bezpiecznie i łatwo dokonywać transakcji z VISA, Mastercard, Diners oraz setkami sklepów internetowych. Co ważne, że nie musisz podawać numeru karty kredytowej przy każdej transakcji on-line.

Podczas rejestracji zostanie automatycznie sprawdzone czy posiadasz konto w serwisie PayPal. W przypadku jego braku, otrzymasz wszystkie informacje jak się zalogować po zakończeniu transferu pieniędzy (PayPal wykorzysta Twój adres email jako substytut numeru rachunku bankowego).  PayPal pobiera opłatę manipulacyjną w wysokości 2% za przelew pieniędzy do konta PayPal. 

Karta podarunkowa GCodes:

Po zgromadzeniu 30   możesz otrzymać kartę podarunkową GCodes.

GCodes jest to wirtualna karta podarunkowa, którą możesz wymienić na tysiące róznych nagród, między innymi na książki, magazyny online, bilety wstępu na wydarzenia kulturalne, doładowania telefonów komórkowych, i więcej!

 

Tremendous:

Zrealizuj swój bon upominkowy, aby nabyć szereg kart podarunkowych obejmujących opcje takie jak wirtualna VISA i datki na cele charytatywne. Zapoznaj się z obszernym katalogiem dostępnym na stronie https://www.tremendous.com/catalog/ . Należy pamiętać, że z tej oferty wyłączone są następujące metody płatności: PayPal. Dodatkowo należy podkreślić, że wszelkie umorzenia dokonane za pomocą certyfikatu nie podlegają zwrotowi.

 

Opcje kart podarunkowych:

Virtual Visa, 36 Minut, APART, AirlineGift, Allegro, Amazon, Ania Kruk, Answear, BYTOM, Bee.pl, Biedronka, Bucketlist, CCC S.A., Carrefour, Cinema City, Costa Coffee, Czytam.pl, DAJAR, Decathlon, EMAKO.pl, Empik, Gerlach, Google PLay, Greenpoint, Health Botanics, Hebe, Home&you, IKEA, Kaufland, Kicket.com, MANGO, Media Expert, Microsoft Xbox, Minty dot, Morele.net, Multkino, Natura Cold Press, Nintendo Switch, Perfumy.pl, Player, Playstation, Rentacar, Samsonite, Sephora, Skalnik, Spotify, Storytel i wiele innych. Zapoznaj się z obszernym katalogiem dostępnym na stronie https://www.tremendous.com/catalog/